Ajomukavuus on ensisijaisen tärkeää. Maksimoidakseen sen ilman kompromisseja painon tai suorituskyvyn suhteen,
| Tuotenimi: | Faserwerk Rockstock MTB Ohjaustanko – 31,8 | Hiilikuitu | 800 mm | 20mm Rise |
| Valmistaja: | Faserwerk |
| Tuotenumero: | FAW767254 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Hiilikuitu |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB |
| Ohjaustangon kiristimen Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Ohjaustangon design: | Riser-ohjaustanko |
| Ohjaustangon ominaisuudet: | Backsweep, Upsweep |
| tangon leveys: | 800 mm |
| Backsweep: | 9° |
| nousu: | 20mm |
| upsweep: | 6° |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 189g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Valmistajan sivu: | https://faserwerk-components.de/ |