ProLite™-makuualustan tavoin tämä minikokoinen istuin on ihanteellinen kumppani nopeille matkoille kevyiden matkatavaroiden kanssa ja kaikkialle, missä tilaa on vähän. Se voidaan rullata niin pieneksi, että voit kuljettaa sitä laukussasi, ja sitä voidaan kuljettaa myös ilmatäytteisenä kehyksettömien päiväreppujen sisällä, jotta seuraava seikkailusi olisi sekä jännittävä että mukava. Integroidulla kiristyshihnalla, joka pitää istuimen kompaktisti kokoon rullattuna.
| Tuotenimi: | Therm-a-Rest Lite Seat - Heat Wave |
| Valmistaja: | Therm-a-Rest |
| Tuotenumero: | TAR766936 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 410/330/38mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 150/60/60mm |
| vuodenaika: | All-season |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Punainen |
| Paino: | 110g |
| valmistajan tuotekoodi: | 13717 |
| Tyynyversio: | Istuimet |
| GTIN: | 40818137178 |