Suuren kysynnän vuoksi ja koska se on yksinkertaisesti loistava, Honcho Poncho on nyt saatavana myös lastenversiona. Tämä lämpöeristetty ja vettä hylkivä poncho sopii täydellisesti askartelutunneille, leirillä pidettäviin päiväuniin ja sisarusten urheilupeleihin, ja se pitää lapset lämpiminä – jopa ne, jotka kieltäytyvät pukeutumasta tavalliseen takkiin. Käytännöllisten sivussa olevien neppareiden ansiosta se muuttuu mukavaksi huopaksi ja mahtuu omaan vetoketjutaskuunsa. Valikoiman hauskojen kuvioiden ansiosta lapsesi tuntee olevansa leirillä supersankari eikä ehkä halua enää koskaan riisua sitä. Olemme varoittaneet sinua!
| Tuotenimi: | Therm-a-Rest Honcho Poncho Lasten huopa - Stripe Print |
| Valmistaja: | Therm-a-Rest |
| Tuotenumero: | TAR766925 |
| toiminta: | Retkeily, Vapaa-aika |
| sukupuoli: | Lapset |
| mitat (p/l/k): | 1420/740/25mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 270/220/220mm |
| vuodenaika: | Kevät/syksy |
| Makuupussi: | Peitot |
| eristys: | Synteettinen materiaali |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 330g |
| GTIN: | 40818138557 |