Paljon hauskoja ja käytännöllisiä ominaisuuksia. Tarpeidesi mukaan. Honcho Poncho tarjoaa lisälämpöä ja on vettähylkivä. Voidaan käyttää peittona tai ponchona missä tahansa ulkoseikkailussa. Sitä on erityisen mukava käyttää leirinuotion ympärillä tai se voi antaa lisälämpöä osana makuualustaa. Tyylikäs synteettisellä eristeellä varustettu poncho voidaan säilyttää pussitaskussa ja ottaa mukaan minne tahansa.
| Tuotenimi: | Therm-a-Rest Honcho Poncho Blanket - Wheat |
| Valmistaja: | Therm-a-Rest |
| Tuotenumero: | TAR766923 |
| toiminta: | Retkeily, Vapaa-aika |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 2000/1420/25mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 280/280/430mm |
| vuodenaika: | Kevät/syksy |
| Makuupussi: | Peitot |
| eristys: | Synteettinen materiaali |
| täytteen paino: | 270g |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Keltainen |
| Paino: | 690g |
| valmistajan tuotekoodi: | 11418 |
| GTIN: | 40818114186 |