LuxuryMap-makuualusta tarjoaa maksimaalista mukavuutta kaikissa oikeissa paikoissa, ja se hyödyntää painekartoitustekniikkaa, joka tarjoaa harkittua tukea leirillä. 7,6 cm runsas mukavuus, ja korkealaatuinen vaahtomuovi, jonka R-arvo on 6,0, suojaa kylmältä. Pehmeä, joustava ulkokangas tarjoaa ylellisen makuualustan. Erityisen mukavassa, itsetäytyvässä makuualustassa on helppokäyttöinen TwinLock-venttiili, jonka ansiosta makuualusta täyttyy kolme kertaa nopeammin ja tyhjenee viisi kertaa nopeammin. Makuualustan mukana tulee pakkaussäkki, jonka voi ottaa mukaan minne tahansa.
| Tuotenimi: | Therm-a-Rest LuxuryMap Mattress Itsetäyttyvä Makuualusta - Regular - Poseidon Blue |
| Valmistaja: | Therm-a-Rest |
| Tuotenumero: | TAR766911 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 1830/510/76mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 530/240/240mm |
| vuodenaika: | All-season |
| lämpövastus (R-arvo): | 6 |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 1480g |
| valmistajan tuotekoodi: | 14027 |
| Tyynyversio: | Makuualusta, Itsestään täyttyvä |
| GTIN: | 40818140277 |