Kestävästä Duraflexi-kankaasta valmistetussa tuolissa on korkea selkänoja, joka tukee kaulaa optimaalisesti ja on säädettävissä neljään eri asentoon, sekä kätevä juomateline, joka pitää juomat käden ulottuvilla. Käytännöllisyyttä silmällä pitäen suunniteltu kevyt Tidal avautuu ja taittuu sekunneissa ilman kokoonpanoa, mikä tekee siitä helpon kuljettaa kompaktin koon ansiosta. Vahvasta ja kestävästä teräksestä valmistettu tuoli takaa vakauden ja pitkäikäisyyden, mikä parantaa retkeilykokemustasi.
| Tuotenimi: | Outwell Tidal Retkituoli - harmaa |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766812 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Teräs |
| mitat (p/l/k): | 590/610/1080mm |
| maksimikuorma: | 120kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 190/180/940mm |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa |
| Paino: | 5000g |
| valmistajan tuotekoodi: | 470491 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388160584 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |