Outwell Sleepnest -makuualusta on suunniteltu pariskunnille ja perheille, jotka haluavat ylivoimaista mukavuutta retkeilyssä. Sen ylellinen vyöhykkeisiin jaettu tuki integroiduilla aukkoilla takaa ergonomisen mukavuuden ja vähentää painoa sekä pakkauskokoa. Kestävä TPU-rakenne joustavalla polyesterillä tarjoaa pehmeän, vakaan pinnan, kun taas syvällä profiililla varustettu 3D-muoto parantaa nukkumismukavuutta. Erittäin suurilla vaahtomuovionteloilla ja PFAS-vapailla materiaaleilla varustettu Sleepnest-makuualusta tarjoaa kätevyyttä, mukavuutta ja ekologisuutta jokaiseen retkeen.
| Tuotenimi: | Outwell Sleepnest Single Makuualusta 14 cm - vihreä |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766811 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 2040/770/140mm |
| suositeltu rungon korkeus: | 195cm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 750/230/230mm |
| vuodenaika: | All-season |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 4050g |
| valmistajan tuotekoodi: | 400144 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Ilmapatjat |
| GTIN: | 5709388160461 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |