Pehmustettu verkkotyyny takaa rauhallisen unen, ja joustavat hihnat pitävät makuualustan tukevasti paikallaan. Sen erittäin kestävä, jauhemaalattu teräsrunko lukitusmekanismilla tarjoaa tukevan tuen. Kun on aika pakata tavarat, sänky taittuu kompaktiksi ja mahtuu mukavasti mukana toimitettavaan kantolaukkuun, mikä helpottaa kuljetusta ja säilytystä.
| Tuotenimi: | Outwell Laguna Hills Telttasänky - musta |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766803 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Teräs |
| mitat (p/l/k): | 2080/800/500mm |
| suositeltu rungon korkeus: | 200cm |
| maksimikuorma: | 125kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 1040/200/150mm |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta, Harmaa |
| Paino: | 11000g |
| valmistajan tuotekoodi: | 470498 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Pinnasänky |
| GTIN: | 5709388158352 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |