Highway Campervan 114 on suunniteltu erityisesti VW California-, MB Marco Polo- ja vastaaville malleille, ja se tarjoaa poikkeuksellisen mukavuuden sekä retkeilijöille että perheille. Sen innovatiivinen Double Flat High-Flow -venttiili mahdollistaa nopean ja tehokkaan täyttämisen, mikä tekee asennuksesta sujuvaa ja vaivatonta. Erittäin suurilla vaahtomuovionteloilla ja syvällä profiililla varustetulla 3D-muodolla tämä makuualusta takaa virkistävän nukkumiskokemuksen, samalla kun se on kevyt ja kompakti, joten se on helppo kuljettaa mukana kätevässä kantokassissa. Valmistettu erittäin kestävästä joustavasta polyesteristä, joka tuntuu pehmeältä iholla, se on myös delaminaatiovarma TPU-rakenne, joka takaa pitkäikäisen kestävyyden, jotta voit nauttia retkeilystä huoletta.
| Tuotenimi: | Outwell Highway Campervan 114 Makuualusta - yösininen |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766796 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 2000/1140/75mm |
| suositeltu rungon korkeus: | 195cm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 570/230/230mm |
| vuodenaika: | All-season |
| lämpövastus (R-arvo): | 6 |
| Henkilömäärä: | 1 - 2, 2 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 3300g |
| valmistajan tuotekoodi: | 400154 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Makuualusta |
| GTIN: | 5709388160393 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |