Highway Campercar 132 on suunniteltu erityisesti kompakteille sähköautoille, kuten Tesla Y:lle ja Skoda Enyaqille, ja se tarjoaa täydellisen nukkumisratkaisun viikonloppuleiriläisille ja perheille. Se on suunniteltu mahtumaan siististi auton tavaratilaan, mikä takaa helpon kuljetuksen ja nopean saatavuuden. Sen Double Flat High-Flow -venttiili mahdollistaa nopean ja vaivattoman täyttämisen, kun taas erityisen suuret vaahtomuoviontelot ja syvä 3D-profiili tarjoavat poikkeuksellisen mukavuuden ja tuen. Kevyt mutta kestävä patja pakkautuu pieneksi kassinsa. Erittäin kestävä joustava polyesteri, pehmeä pinta ja delaminaatiota estävä TPU-rakenne takaavat kestävän suorituskyvyn ja mukavuuden vuosien käyttöön.
| Tuotenimi: | Outwell Highway Campercar 132 Makuualusta - yösininen |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766795 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 1930/1320/75mm |
| suositeltu rungon korkeus: | 190cm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 640/220/220mm |
| vuodenaika: | All-season |
| lämpövastus (R-arvo): | 6 |
| Henkilömäärä: | 1 - 2, 2 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 3300g |
| valmistajan tuotekoodi: | 400155 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Makuualusta |
| GTIN: | 5709388160386 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |