Dreamspell-alueen patjat ovat varustettuja Outwell Flat High-Flow Valve -venttiilillä – litteällä venttiilillä, joka takaa suuren ilmavirran. Tämä retkeilyilmapatja tarjoaa sinulle saman nukkumismukavuuden, johon olet tottunut kotisängyssäsi.
| Tuotenimi: | Outwell Dreamspell Single Ilmapatja - elegant green |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766794 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 1950/600/110mm |
| suositeltu rungon korkeus: | 190cm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 320/140/140mm |
| vuodenaika: | Kesä |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 1600g |
| valmistajan tuotekoodi: | 400123 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Ilmapatjat |
| GTIN: | 5709388158048 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |