Dreamspell-alueen tuotteissa on Outwell Flat High-Flow Valve -litteä venttiili, joka takaa suuren ilmavirran. Tämä retkeilyilmapatja tarjoaa saman nukkumismukavuuden, johon olet tottunut kotisängyssäsi.
| Tuotenimi: | Outwell Dreamspell Double Ilmapatja - elegant green |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766793 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 1950/1200/110mm |
| suositeltu rungon korkeus: | 190cm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 360/150/150mm |
| vuodenaika: | Kesä |
| Henkilömäärä: | 2 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 3100g |
| valmistajan tuotekoodi: | 400124 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Ilmapatjat |
| GTIN: | 5709388158031 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |