Outwell Dreamcatcher Single -patja yhdistää käytännölliset ominaisuudet ja fiksun muotoilun tarjotakseen pariskunnille, perheille ja mukavuutta arvostaville retkeilijöille paremman unen ulkona. Vaakasuorien tukialueiden innovatiiviset syvennykset vähentävät painoa ja pakkauskokoa heikentämättä vakautta tai mukavuutta. Yhdessä pehmeän, äänettömän persikanvärisen polyesteripäällysteen ja staattisten sivuseinien kanssa tämä patja tarjoaa tasapainoisen tuen ja korkealaatuisen makuupinnan.
Kaksinkertainen Flat-High-Flow-venttiili takaa vaivattoman täyttämisen ja tyhjentämisen, kun taas pakkauksen kompakti koko ja mukana toimitettu kassi helpottavat kuljetusta. Tietenkin se on myös PFAS-vapaa turvallisempaa käyttöä varten.
| Tuotenimi: | Outwell Dreamcatcher Single Makuualusta 12 cm - sininen |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766791 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 2000/750/120mm |
| suositeltu rungon korkeus: | 195cm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 780/200/200mm |
| vuodenaika: | All-season |
| lämpövastus (R-arvo): | 10.5 |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 3600g |
| valmistajan tuotekoodi: | 400138 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Makuualusta, Ilmapatjat |
| GTIN: | 5709388158246 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |