Outwell Dreamcatcher Single -makuualusta yhdistää käytännölliset ominaisuudet ja älykkään muotoilun tarjotakseen parempaa retkeily-unetta pariskunnille, perheille ja mukavuutta etsiville retkeilijöille. Innovatiiviset vaakasuorat tukialueiden aukot vähentävät painoa ja pakkauskokoa vaarantamatta vakautta tai mukavuutta. Yhdessä pehmeän, hiljaisen polyesterisen peach top -pintakankaan ja staattisten sivuseinien kanssa tämä makuualusta tarjoaa tasapainoisen tuen ja ensiluokkaisen nukkumispinnan. Kaksinkertainen Flat High-Flow -venttiili takaa vaivattoman täyttämisen ja tyhjentämisen, kun taas kompakti pakkauskoko ja mukana toimitettava kantokassi helpottavat kuljetusta. Luonnollisesti se on myös PFAS-vapaa turvallisempaa käyttöä varten.
| Tuotenimi: | Outwell Dreamcatcher Single Makuualusta 10 cm - sininen |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766790 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 1950/630/100mm |
| suositeltu rungon korkeus: | 190cm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 670/190/190mm |
| vuodenaika: | All-season |
| lämpövastus (R-arvo): | 9 |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 2500g |
| valmistajan tuotekoodi: | 400137 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Makuualusta |
| GTIN: | 5709388158239 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |