Outwell Dreamboat Mat on ihanteellinen pariskunnille, perheille tai kaikille, jotka haluavat viettää rauhallisen yön tähtitaivaan alla. Sen ainutlaatuinen 3D-muoto ja syvä profiili tarjoavat ensiluokkaista vyöhykekohtaista tukea maksimaalisen nukkumismukavuuden takaamiseksi. Keskeinen innovaatio on ytimen vaakasuorat leikkausvyöhykkeet, jotka vähentävät painoa ja pakkauskokoa sekä parantavat ergonomiaa.
Nämä tukialueet mukautuvat kehoon, mikä parantaa paineen jakautumista ja vakautta koko pinnalla. Tämä makuualusta on valmistettu erittäin kestävästä joustavasta polyesteristä, jossa on delaminaatiota estävä TPU-rakenne, joten se on tehty kestämään. Double Flat High-Flow -venttiili takaa nopean ja helpon täyttämisen, kun taas kompakti pakkauskoko ja mukana toimitettava kantakassi helpottavat säilytystä ja kuljetusta.
| Tuotenimi: | Outwell Dreamboat Single 16.0 cm Puhallettava Makuualusta - tummanvihreä |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766788 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 2100/820/160mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 780/220/220mm |
| vuodenaika: | All-season |
| lämpövastus (R-arvo): | 14.8 |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 3800g |
| valmistajan tuotekoodi: | 400150 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Ilmapatjat |
| GTIN: | 5709388158185 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |