Tee huoneestasi ainutlaatuinen Cozy Carpet Sky 4 -matolla! Tämä pehmeä ja kestävä matto tarjoaa mukavuutta ja lämpöä. Mukana kassi.
| Tuotenimi: | Outwell Cozy Carpet Sky 4 Telttamatto - musta/harmaa |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766784 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 1500/2500/10mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 390/340/80mm |
| Tarvikkeet telttoihin ja retkeilyyn: | Lisäosat telttoihin/tarppeihin |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta, Harmaa |
| Paino: | 1000g |
| valmistajan tuotekoodi: | 171130 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388148308 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |