Tämä retkeilytyyny yhdistää kompaktin koon ja erinomaisen tuen. Sen pehmeä, harjaillu pinta ja paksu polyesteritäyte takaavat ylellisen yöunen. Kevyt ja helposti pakattava tyyny on välttämätön varuste, joka varmistaa, että heräät virkeänä ja valmiina seuraavaan seikkailuun. Paranna ulkoilma-unesi laatua tällä retkeilyn välttämättömällä varusteella.
| Tuotenimi: | Outwell Comfort Pillow Tyyny - sininen/harmaa |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766779 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 420/280/100mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 210/130/130mm |
| Makuupussi: | Tyynyt |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa, Sininen |
| Paino: | 180g |
| valmistajan tuotekoodi: | 230522 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388158758 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |