Verraton XC-suorituskyky 34 mm:n täysikokoisessa rungossa, joka on suunniteltu jopa 130 mm:n joustomatkalle. Tämä on FOXin 34 SL -jousitushaarukka, joka on kehitetty loistamaan niin maailmancupin teknisimmillä cross country-radoilla kuin vaativimmillakin
Tämän
| Tuotenimi: | FOX 34 SL Joustohaarukka - Factory | FLOAT | GRIP X - 29" | 130mm | 15x110mm - Shiny Black |
| Valmistaja: | FOX Factory |
| Tuotenumero: | FOX766721 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, CC (Cross Country), Trail |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 29" (622mm) |
| haarukan joustovara: | 130 mm |
| akseli vakio: | 15x110 mm Boost (ER) |
| Takaiskunvaimennin/jousiversio: | Ilmajousi |
| haarukan/iskunvaimentimen säätö: | Nopea kompressio, Hidas palautuminen, Lukitus |
| liukuputken halkaisija: | 34mm |
| jousitus: | FLOAT EVOL |
| vaimennus: | GRIP X |
| haarukan siirtymä: | 44mm |
| levyjarrun kiinnike: | PM (6") 160 mm, Postmount |
| ohjainputkimateriaali: | Alumiini |
| Vuosimalli: | 2027 |
| Väri: | Musta, Kulta |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| valmistajan tuotekoodi: | 910-21-448 |
| Ohjausputken Ø - Ylä: | 1 1/8“ |
| Ohjausputken Ø - Ala: | 1 1/2“ |
| GTIN: | 821973526317 |
| Valmistajan sivu: | http://www.ridefox.com |