Päävalossa on kaksi LED-valoa, joiden maksimivaloteho on 400 lumenia, ja eri linssikulmat parantavat näkyvyyttä. (Maksiminäkyvyys 3000 metriä)
Heijastaa punaisen 360° varoitusvalon, joka takaa näkyvyyden joka suunnasta ja parantaa turvallisuutta tiellä
Paranna turvallisuutta erinomaisella 360° näkyvyydellä, jonka ansiosta muut tienkäyttäjät näkevät sinut sivulta.
Tunnistaa liikkeesi luotettavasti ja kirkastuu heti, kun jarrujat.
Näy päivällä ja yöllä. Valosensori tunnistaa ympäristön olosuhteet reaaliajassa ja säätää kirkkauden automaattisesti. Varoitusvalo on valosensorin ohjaama ja sammuu päivällä.
| Tuotenimi: | Magicshine SeeMee 400 Polkupyörän Takavalo - musta |
| Valmistaja: | Magicshine |
| Tuotenumero: | MSH766620 |
| StVZO legal (Saksan tieliikennelupasäännökset): | Ei |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| mitat (p/l/k): | 64/32/35mm |
| IP-luokitus: | IPX6 |
| voimansiirtostandardi: | ANT+ |
| Akkutyyppi: | integroitu akku |
| maksimi käyttöaika: | 100h |
| kiinnityskohta: | Istuinkannatin, Satula |
| maks. valovirta: | 400lm |
| enimmäisheitto: | 3000m |
| pyörän valoversio: | Takavalo |
| virtalähde: | (Ladattava) akku |
| pyörän valon ominaisuudet: | Lataa USB:n kautta, Päivän valo, Jarruvalo, Ladattava |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 80g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 6970823656231 |
| Valmistajan sivu: | https://www.magicshinelights.at |