Surly TPU-putki on valmistettu kestävästä, ilmatiiviistä materiaalista, joka on kevyempää kuin perinteiset butyyliset sisäkumit. Surly on suunnitellut tämän TPU-putken nimenomaan Molenda-renkaalle, jotta se voisi antaa renkaalle vapauden valmistaa mittatilaustyönä ylisuuren, 6,2 tuuman leveän putken, joka säilyttää rakenteensa myös alhaisilla paineilla ajettaessa. Kun TPU-putki on asennettu, voit laskea Molenda-renkaan ilmanpainetta maksimoidaksesi kosketuspinnan ja saavuttaaksesi erinomaisen kelluvuuden ja pidon vaikeakulkuisessa maastossa.
| Tuotenimi: | Surly Fatbike TPU Sisärengas - Presta 48mm - 24 x 6,20 tuumaa |
| Valmistaja: | Surly Parts |
| Tuotenumero: | SUR766586 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, Fatbike |
| pyörän koko: | 24" (507mm) |
| renkaan leveys: | 6.25" |
| sisärenkaan materiaali: | TPU |
| venttiilityyppi: | Presta (Sclaverand) |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Läpinäkyvä |
| GTIN: | 708752530676 |
| Valmistajan sivu: | http://www.surlybikes.com/ |