Äärimmäistä mukavuutta maastossa ja sen ulkopuolella: Circle Back™:n innovatiivinen kaksiosainen rakenne yhdistää laadukkaan, pehmeän ulkomateriaalin sisäiseen ilmakammioon ja takaa näin lämmön, luotettavuuden ja mukavuuden kaikissa seikkailuissasi. Ekologisesti tuotettujen, täysin kierrätettävien materiaalien ansiosta tulet palaamaan tämän makuualustan pariin yhä uudelleen – ja voit tehdä sen hyvällä omallatunnolla!
| Tuotenimi: | Big Agnes Circle Back Täytettävä Makuualusta Wide Long - shadow/warm olive |
| Valmistaja: | Big Agnes |
| Tuotenumero: | BAG766494 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 1980/640/110mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 360/150/150mm |
| lämpövastus (R-arvo): | 4.7 |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa, Keltainen |
| Paino: | 1020g |
| valmistajan tuotekoodi: | PCBWL23 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Makuualusta |
| GTIN: | 841487144821 |
| Valmistajan sivu: | www.bigagnes.com |