Robens ZigZag UL -makuualusta on suunniteltu retkeilyn ystäville, jotka etsivät ultrakevyttä suorituskykyä. Se on valmistettu korkealaatuisesta, vettä hylkivästä IXPE-suljetun solun vaahtomuovista, joka tarjoaa parannettua kestävyyttä ja eristystä erilaisiin aktiviteetteihin. Ultrakevyen painonsa ansiosta se on ihanteellinen kumppani kaikille, jotka haluavat käyttää tilaa tehokkaasti tinkimättä laadusta. Se tarjoaa monipuolisia käyttömahdollisuuksia suojana tai lisäeristeenä puhallettavalle makuualustallesi, luotettavana joogamattona tai makuualustana, istuinalustan korvikkeena tai jopa kehyksettömän reppun rakenteena. Se on myös kompakti makuualusta koirallesi.
| Tuotenimi: | Robens ZigZag UL Makuualusta - Musta |
| Valmistaja: | Robens |
| Tuotenumero: | ROB766458 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 1820/510/3mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 260/510/21mm |
| lämpövastus (R-arvo): | 0.5 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 85g |
| valmistajan tuotekoodi: | 310141 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Istuimet, Makuualusta, Taitettava |
| GTIN: | 5709388159960 |
| Valmistajan sivu: | http://www.robens.de/ |