Trace riippumatto UL on erittäin kevyt ja kompakti riippumatto, joka on valmis seuraamaan sinua minne tahansa. Siinä on kestävät kiinnitysköydet ja erittäin lujat alumiiniset soljet, jotka takaavat turvallisen ja helpon asennuksen. Ultrakevyt 15D Ripstop-nylonrakenne takaa sekä lujuuden että hengittävyyden, sillä se poistaa kosteuden tehokkaasti ja parantaa käyttömukavuutta. Trace Riippumatto UL:n kantavuus on jopa 125 kg, joten se tarjoaa vakaan riippumiskokemuksen. Integroitu pakkauspussi, joka on valmistettu 20D-silikonoidusta ripstop-nylonista, lisää kestävyyttä, kun taas yhteensopivuus Vestis UL Tarp -tarppin (myydään erikseen) kanssa tarjoaa lisäsuojaa ja monipuolisuutta erilaisiin retkeilytilanteisiin.
| Tuotenimi: | Robens Trace UL Riippumatto - Oranssi |
| Valmistaja: | Robens |
| Tuotenumero: | ROB766456 |
| toiminta: | Retkeily |
| maksimikuorma: | 125kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 150/90/90mm |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Oranssi |
| Paino: | 230g |
| valmistajan tuotekoodi: | 490106 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388159946 |
| Valmistajan sivu: | http://www.robens.de/ |