Robens Torrin 2in1 -pumppu on suunniteltu tehokkaaseen täyttöön ja tyhjentämiseen, ja se tarjoaa vaikuttavan 200 l/min ilmanvirtauksen 4,5 kPa:n paineella. Tässä kompaktissa ja erittäin kevyessä lisävarusteessa on integroitu taskulamppu, mikä tekee siitä monipuolisen työkalun ulkokäyttöön. Kolmella säädettävällä valotilalla (korkea, keskitaso, matala), jotka tarjoavat jopa 250 lumenia, tämä pumppu parantaa näkyvyyttä yötyöskentelyssä. Kätevä ripustuslenkki helpottaa kiinnittämistä, kun taas mukana toimitettava Robens-venttiilinsovitin ja viisi suutinta lisäävät yhteensopivuutta eri varusteiden kanssa.
| Tuotenimi: | Robens Torrin 2 in 1 Pumppu - Khaki/Black |
| Valmistaja: | Robens |
| Tuotenumero: | ROB766455 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 46/46/51mm |
| makuupussi/tyynytarvikkeet: | Pumput |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 104g |
| valmistajan tuotekoodi: | 690387 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388159700 |
| Valmistajan sivu: | http://www.robens.de/ |