Outpost Low Light on kevyt makuupussi, joka tarjoaa erinomaista tukea ja mukavuutta epätasaisilla alustoilla. Sen kompakti muotoilu takaa pienen pakkauskoon, minkä ansiosta sitä on helppo kuljettaa ja säilyttää, kun sitä ei käytetä. Kestävä alumiinirunko takaa luotettavan suorituskyvyn, ja leveät jalat parantavat vakautta pehmeällä alustalla. Tärkeimpiä ominaisuuksia ovat kulmavyöt, jotka kiinnittävät eristetyn makuualustan ja tarjoavat lämpöä kylmissä olosuhteissa, sekä tehokas kokoonpanoprosessi, joka mahdollistaa nopean asennuksen. Mukana toimitettava kantolaukku helpottaa kuljetusta ja takaa vaivattoman kokemuksen.
| Tuotenimi: | Robens Outpost Low Light Retkipatja - Musta |
| Valmistaja: | Robens |
| Tuotenumero: | ROB766431 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Alumiini |
| mitat (p/l/k): | 1920/650/220mm |
| maksimikuorma: | 200kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 550/140/130mm |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 1980g |
| valmistajan tuotekoodi: | 490116 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Pinnasänky |
| GTIN: | 5709388159878 |
| Valmistajan sivu: | http://www.robens.de/ |