Robens HeatCore 3.8R Large -makuualusta on suunniteltu tarjoamaan ylivertaista mukavuutta ja suorituskykyä retkeily-aktiviteeteissa. Se tarjoaa erinomaisen eristeen kolmen vuodenajan käyttöön ja siinä on kaksinkertainen kalvoeristys, joka takaa poikkeuksellisen hyvän lämpö-paino-suhteen, mikä tekee siitä käytännöllisen valinnan luotettavaksi tukijärjestelmäksi. Matto on valmistettu kevyistä materiaaleista, ja siinä on innovatiivinen Robens Peak Valve -teknologia tehokkaaseen täyttämiseen ja tyhjentämiseen sekä lisätty määrä pienempiä ilmakammioita, jotka lisäävät vakautta ilman ylimääräistä painoa. Mukana toimitetaan kätevä kevyt pumpun pussi ja kantolaukku, ja tuote on PFAS-vapaa, mikä takaa ympäristöystävällisen käytön.
| Tuotenimi: | Robens HeatCore 3.8 R Large Makuualusta - Sininen |
| Valmistaja: | Robens |
| Tuotenumero: | ROB766423 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 1910/610/70mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 250/90/90mm |
| vuodenaika: | Kesä, Kevät/syksy |
| lämpövastus (R-arvo): | 3.8 |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 460g |
| valmistajan tuotekoodi: | 310143 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Makuualusta, Pumppupussilla |
| GTIN: | 5709388160614 |
| Valmistajan sivu: | http://www.robens.de/ |