Bushman Light on monipuolinen retkeilykaluste, joka on suunniteltu parantamaan suorituskykyä ja luotettavuutta painottaen samalla painoa. Kestävä alumiinirunko takaa vakauden ja pitkäikäisyyden, kun taas 400D-polyesteristä ja verkosta valmistettu pöytälevy tarjoaa käytännöllisen alustan erilaisille aktiviteeteille. Kaksi mukinpidikettä tarjoavat lisämukavuutta ja mahdollistavat juomien pitämisen käden ulottuvilla. Kompakti muotoilu helpottaa kuljetusta, jota toimituksen sisältö mukana toimitettavalla kantolaukulla tukee. Tämä tuote heijastaa Robensin sitoutumista laatuun ja toiminnallisuuteen retkeilykokemusten parantamiseksi.
| Tuotenimi: | Robens Bushman Light Retkipöytä |
| Valmistaja: | Robens |
| Tuotenumero: | ROB766416 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 430/560/410mm |
| maksimikuorma: | 20kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 580/70/70mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 725g |
| valmistajan tuotekoodi: | 550024 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388159830 |
| Valmistajan sivu: | http://www.robens.de/ |