Runkon avulla voit koota täysin henkilökohtaisen pyörän! Uuden RockShox Vivid Coil Ultimate DH -jousituksen ansiosta takakiekossa ja monipuolisten säätömahdollisuuksien tarjoamien lukuisien kokoonpanovaihtoehtojen ansiosta
Runko, jossa on
| Tuotenimi: | Marin QUAKE - DH Runkosarja - 2026 - Purple Fade |
| Valmistaja: | Marin Bikes |
| Tuotenumero: | MAB766362 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, Alamäki, Vapaalasku |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| iskunvaimennin: | RockShox Vivid Coil Ultimate DH | 225x75mm |
| Takakolmio: | Jousitettu |
| akseli vakio: | 12x148 mm Boost (TR) |
| renkaan enimmäisleveys: | 66mm |
| levyjarrun kiinnike: | PM (7") 180 mm, Postmount |
| SHIS: | puoli-integroitu (ZS) |
| Satulatolpan Ø: | 34.9mm |
| vaihdettava vaihteenvaihtajan korvake: | Kyllä |
| iskunvaimentimen sovituspituus: | 225 mm (Trunnion) |
| korvakkeet: | perinteinen |
| rungon joustovara: | 180mm |
| sisältäen haarukan: | ilman haarukkaa |
| sisältäen iskunvaimentimen: | iskunvaimentimen kera |
| satulatolppakiristin Ø: | 38.9mm |
| keskiötyyppi: | BSA |
| keskiön kotelon leveys: | 83 mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Violetti |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| Ohjausputken Ø - Ylä: | 1 1/2“ |
| Ohjausputken Ø - Ala: | 1 1/2“ |
| Tuotesarja: | Marin - Quake |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 843346132963, 843346132970 |
| Valmistajan sivu: | www.marinbikes.com |