Zéfalin Console Pack on 2-in-1-runkolaukku, jossa yhdistyvät käytännöllinen säilytystila ja integroitu älypuhelintasku. Se on suunniteltu kuljettamaan pyörällä puhelinta sekä pieniä välttämättömiä tarvikkeita, kuten korjaussarjoja, CO2-patruunoita, geelejä tai avaimia, ja se sopii sekä päivittäiseen käyttöön että urheiluretkiin.
Älypuhelintaskussa on optimoitu ilmanvaihto, joka vähentää kondenssiveden muodostumista, ja avausjärjestelmä mahdollistaa nopean pääsyn sisältöön myös ajon aikana. Muoto on suunniteltu erityisesti välttämään kosketusta ohjainkannatin-ruuveihin, ja hihnakiinnitysjärjestelmä takaa erinomaisen vakauden kaikentyyppisissä runkoissa. Hypalon-pohja lisää kulutuskestävyyttä, parantaa pitoa ja suojaa runkoa tehokkaasti.
Kosketusnäyttöä voi käyttää läpinäkyvän ikkunan läpi, ja toimituksen sisältössä on sadesuoja, joka tarjoaa optimaalisen suojan huonolla säällä. Aukon kautta latauskaapeli voidaan viedä älypuhelinkassi ja päälokero välillä. Kassaa on saatavana eri kokoina, joten se sopii kaikkiin polkupyörätyyppeihin ja lataustarpeisiin.
| Tuotenimi: | Zéfal Console Pack T1 Runkolaukku vaakaputkeen |
| Valmistaja: | Zéfal |
| Tuotenumero: | ZEF765988 |
| sukupuoli: | Unisex |
| toiminta: | Pyöräily |
| mitat (p/l/k): | 210/110/90mm |
| maksimikuorma: | 2kg |
| Määrä: | 1l |
| Pääsy päälokeroon: | Yläosa |
| Päälokeron sulkeminen: | Vetoketju |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 170g |
| valmistajan tuotekoodi: | 7110 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Laukku - Tyyli: | Vaakaputkilaukku |
| Laukku - Tarkoitus ja ominaisuudet: | Mukana sadesuoja, Vesitiivis, Älypuhelinyhteensopiva |
| laukun kiinnitys: | Kiinnike mukana, Yleiskäyttöinen |
| GTIN: | 3420586603438 |
| Valmistajan sivu: | http://www.zefal.com |