Sama klassinen makuualusta, mutta uudistettu ulkonäkö ja ekologisempi materiaali – päivitetty Trail Pro tarjoaa poikkeuksellisen mukavuuden, lämpöä ympäri vuoden ja Therm-a-Restin legendaarisen tukevuuden. Itsetäyttyvä vaahtomuovi on 7,6 cm paksu ja siinä on StrataCore-rakenne, jolla on paras lämpö-paino-suhde kaikista itsetäyttyvistä vaahtomuovimakuualustoista. R-arvon 4,4 ansiosta tämä makuualusta sopii retkeilyyn kaikkina vuodenaikoina. Monipuolinen, itsetäyttyvä makuualusta on varustettu korkealaatuisella WingLock-venttiilillä, jonka suuremman aukon ja yksisuuntaisen täyttymisen ansiosta makuualusta täyttyy kolme kertaa nopeammin kuin klassisella venttiilillä.
toimituksen sisältö:
1 Therm-a-Rest Trail Pro -makuualusta pakkauspussineen
| Tuotenimi: | Therm-a-Rest Trail Pro Makuualusta - Large - Tide |
| Valmistaja: | Therm-a-Rest |
| Tuotenumero: | TAR765683 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 1960/630/76mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 330/230/230mm |
| vuodenaika: | All-season |
| lämpövastus (R-arvo): | 4.4 |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 1110g |
| Tyynyversio: | Makuualusta, Itsestään täyttyvä |
| GTIN: | 40818143896 |