ROAD RACE II TLR on alkuperäisen ROAD RACE -mallin painoltaan optimoitu versio, jossa on samat tunnetut ominaisuudet ja jota voi ajaa myös tubeless-versiona.
Uusimpien huippuluokan polymeerien seoksen erikoisuus luo huomattavasti turvallisemman ajokokemuksen ja takaa täydellisen hallinnan tunteen. ToGuard-kumiseos yhdistettynä ultrahienoon nailonrunkoon ja aerodynamiikalla optimoitu kulutuspintakuvio tekevät RACE-renkaasta yhden luokkansa parhaista.
| Tuotenimi: | Wolfpack ROAD RACE II Taitettava rengas - 28-622 |
| Valmistaja: | Wolfpack |
| Tuotenumero: | WPK764905 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ilmanpaine: | 8.5bar |
| ETRTO: | 28-622 |
| renkaan leveys: | 28 mm |
| rengasseos: | ToGuard Compound |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| GTIN: | 4260616540826 |