TRAIL-renkaassa on aggressiivinen kuvio, jonka nastat tarttuvat erinomaisesti alustaan ja takaavat näin parhaan mahdollisen sivuttaispidon, ajovakauden ja pitoa. Vallankumouksellinen ToGuard-kumiseos tekee TRAIL-renkaasta loistavan monipuolisen valinnan maraton- ja enduroajoon. Nopeuden lisäämiseksi TRAIL-renkaan voi yhdistää etupyörään ja RACE-renkaan takakiekkoon. Täydellisen monipuolisen yhdistelmän tarjoaa RACE edessä ja CROSS takana.
| Tuotenimi: | Wolfpack TRAIL MTB Taitettava rengas - TLR | Hookless Ready | E-25 - 27.5x2.25" |
| Valmistaja: | Wolfpack |
| Tuotenumero: | WPK764886 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, Enduro |
| pyörän koko: | 27,5" / 650B (584mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ilmanpaine: | 4bar |
| ETRTO: | 57-584 |
| renkaan leveys: | 2.25" |
| rengasseos: | ToGuard Compound |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 700g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4260616540734 |