H- ja M-malleihin verrattuna kulmikkaamman profiilin ansiosta renkaissa yhdistyvät suuri vierintänopeus suorilla ja varma pito mutkissa - ihanteellinen urheilulliseen, aggressiiviseen ajotyyliin.
| Tuotenimi: | Pirelli Cinturato Gravel RH Taitettava rengas - P-Line | SpeedGRIP | TechWALL - 50-622 | musta |
| Valmistaja: | Pirelli |
| Tuotenumero: | PIT764621 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Allroad / Gravel |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 50-622 |
| renkaan rungon tiheys: | 60TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 50 mm |
| pistosuojaus: | TechWall Gravel |
| rengasseos: | SpeedGRIP |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 600g |
| valmistajan tuotekoodi: | 4746800 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 8019227474688 |
| Valmistajan sivu: | https://www.pirelli.com |