Itsesuojaushihna Energy Absorption (SBEA)
| Tuotenimi: | Ocún Sbea Lanyard 9.5 mm 60 cm Silmukka - blue/white |
| Valmistaja: | Ocún |
| Tuotenumero: | OCN764331 |
| toiminta: | Kiipeily |
| pituus x leveys: | 600 x 9.5mm |
| turvallisuusstandardit: | UIAA 109, EN 17520 |
| tekstiilikangas (kiipeilytarvikkeet): | Dyneema/Dynex |
| tarkoitus kiipeily: | Alppikiipeily, Multipitch-kiipeily |
| liinaversio: | Daisychainit ja Belay-slingit |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 70g |
| valmistajan tuotekoodi: | 05603-Blue/White |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 8591804694240 |
| Valmistajan sivu: | http://www.ocun.cz/en |