Näissä pikakiinnityssilmukoissa on suuret, ergonomiset sulkurengaset ja leveät silmukat
Raven QD Zoom -pikakiinnityssilmukassa on ergonomiset sulkurengaset, jotka on valmistettu kuumakäsittelymenetelmällä maksimaalisen turvallisuuden takaamiseksi. Sarjaan kuuluu sulkurengasia, joissa on suora ja kaareva salpa, mikä mahdollistaa monipuolisen käytön kiipeilyssä. Kapenevat silmukat ja Biner Fix -kumisisäosa takaavat sujuvan kiinnittämisen ja käsittelyn. Saatavana vaaleanpunaisena ja sinisenä.
| Tuotenimi: | Ocún Raven QD Zoom 12 cm Quickdraw-jatko 6-pakkaus - vaaleanpunainen |
| Valmistaja: | Ocún |
| Tuotenumero: | OCN764325 |
| toiminta: | Kiipeily |
| pituus: | 120mm |
| turvallisuusstandardit: | EN 566, EN 12275, UIAA 121 |
| tavaratilan vapaa tila: | 23mm |
| murtokuormitus pituussuunnassa / poikki / auki: | 24-10-11kN |
| express-set-ominaisuudet: | Setit, Kumikiinnitys |
| karabiinityylinen: | Suora - taivutettu |
| tarkoitus kiipeily: | Urheilukiipeily, Alppikiipeily, Multipitch-kiipeily |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Vaaleanpunainen |
| Paino: | 642g |
| valmistajan tuotekoodi: | 05599-Pink |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 8591804694189 |
| Valmistajan sivu: | http://www.ocun.cz/en |