Optimoi CeramicSpeed-vaihtajalaakereiden suorituskyky ja käyttöikä tällä erikoisöljyllä.
Muista levittää öljyä laakeritiivisteen ulkopinnalle ajon jälkeen märissä olosuhteissa tai pyörän pesun jälkeen. Jos ajat ankarissa ja märissä olosuhteissa, suosittelemme käyttämään sen sijaan All Round -rasvaa ja voitelemaan laakerisi ajoittain.
Kun käytät öljyä huoltoon, suositeltu annostus on 1–2 tippaa. Öljy on PFAS-vapaa.
Voi olla tappavaa nieltynä ja hengitysteissä.
Haitallista vesieliöille, pitkäaikaisia haittavaikutuksia.
| Tuotenimi: | CeramicSpeed UFO Tech Pulley Wheel Oil - 15ml |
| Valmistaja: | CeramicSpeed |
| Tuotenumero: | CSP764077 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Hoito ja puhdistus - tuotetyyppi: | Erikoisvoiteluaineet |
| sisältö: | 15ml |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 15g |
| valmistajan tuotekoodi: | 116266 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5711050150472 |