UFO TECH -laakerinpuhdistusaine on myrkytön ja biologisesti hajoava puhdistusaine, joka on kehitetty erityisesti rasvan, lian ja epäpuhtauksien poistamiseen korkean suorituskyvyn laakereista.
Se valmistelee laakerin uuden öljyn tai rasvan käsittelyä varten ja takaa näin sujuvan toiminnan, pitkän käyttöiän ja tasaisen suorituskyvyn.
| Tuotenimi: | CeramicSpeed UFO Tech Laakerinpuhdistusaine - 100ml |
| Valmistaja: | CeramicSpeed |
| Tuotenumero: | CSP764071 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Hoito ja puhdistus - tuotetyyppi: | Liuos |
| Työtila: | Laakerit |
| sisältö: | 100ml |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 110g |
| valmistajan tuotekoodi: | 116265 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5711050150465 |