UFO DRIP Indoor Conditions -ketjuvaha on kehitetty erityisesti kilpapyöräilyn ainutlaatuisiin olosuhteisiin. Se takaa poikkeuksellisen korkean voimansiirron tehokkuuden ja pitää harjoittelutilan puhtaana.
Se sopii erinomaisesti älykkäisiin harjoituslaitteisiin, kuntopyöriin ja sisävelodromille, joissa puhtaus ja suorituskyky ovat tärkeintä.
Voi aiheuttaa allergisen reaktion.
Turvatietosivu saatavana pyynnöstä.
| Tuotenimi: | CeramicSpeed UFO Drip Indoor Conditions Ketjuvaha - 100ml |
| Valmistaja: | CeramicSpeed |
| Tuotenumero: | CSP764068 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Hoito ja puhdistus - tuotetyyppi: | Vaha |
| Työtila: | Ketju |
| sisältö: | 100ml |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Paino: | 114g |
| valmistajan tuotekoodi: | 116264 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5711050150458 |