Table One Hard Top tarjoaa äärimmäistä vakautta ja tukevuutta erittäin pienessä pakkauskoossa. Kevyt, taitettava pöytä on helppo pystyttää, pyyhkiä puhtaaksi ja pakata takaisin hetkessä.
Kestävä, vakaa pöytäpinta
Sisäkerros polykarbonaattia takaa tasaisen pöytäpinnan.
Kompakti ja kannettava
Kompakti, kokoontaitettava runko ja taitettava pöytäpinta. Voidaan pakata 41 cm x 12 cm x 11 cm:n vetoketjulliseen pussiin, jossa on daisy chain -kiinnitys ja hihnakahvat.
Kevyt ja kestävä
Paino pakattuna vain 960 g, ja pystytettynä kestää jopa 50 kg:n kuormituksen.
Edistyksellinen teknologia
Ympäristöystävällisestä eloksoidusta DAC-alumiiniseoksesta valmistettu runko ja erityisesti kehitetyt nylonhartsista valmistetut liitoskohdat yhdistävät kestävyyden ja pitkäikäisyyden.
Helppo pystyttää
Kumijousijärjestelmällä varustetuilla sauvilla pöydän jalat lukittuvat helposti paikoilleen.
Korkealaatuiset materiaalit
Bluesign©-sertifioitu ja kierrätetty 600D-polyesteri on kulutusta ja sääolosuhteita kestävä.
| Tuotenimi: | Helinox Table One Hard Top M Retkipöytä - Blackout Edition |
| Valmistaja: | Helinox |
| Tuotenumero: | HOX763897 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Alumiini, Komposiitti |
| mitat (p/l/k): | 590/400/380mm |
| maksimikuorma: | 50kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 415/125/100mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 816g |
| valmistajan tuotekoodi: | 10003725 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Kestävä kehitys: | bluesign® |
| GTIN: | 8800268652995 |
| Valmistajan sivu: | https://www.helinox.com/ |