Vie pöytäsi sinne, minne se ei ole aiemmin ollut mahdollista. GhostGrid™-monofilamenttiverkosta valmistettu pöytä on Helinoxin tähän mennessä kevyin – erittäin kompakti ja helposti pakattava.
GhostGrid™-materiaali
GhostGrid™ on kevyt, kulutusta kestävä ja säänkestävä.
Erittäin kevyt rakenne
Erittäin kevyt runko ja monofilamenttinen pöytälevy vähentävät painon minimiin.
Pakattava ja kannettava
Taitettava runko ja pöytälevy. Pakkauskoko: 35 × 8 × 8 cm.
Kevyt ja vakaa
Vain 237 g
Kehittynyt tekniikka
DAC-alumiiniseos ja nailonliitokset takaavat vakauden ja kestävyyden.
Helppo kokoaminen
Kuminauha kiinnittää rungon.
Pakkauspaino: 254 g
Kantavuus: 10 kg
| Tuotenimi: | Helinox Table Zero LT Retkipöytä - Cyan |
| Valmistaja: | Helinox |
| Tuotenumero: | HOX763895 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Alumiini, Komposiitti |
| mitat (p/l/k): | 495/310/300mm |
| maksimikuorma: | 10kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 350/80/80mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 237g |
| valmistajan tuotekoodi: | 10003730 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Kestävä kehitys: | bluesign® |
| GTIN: | 8800268651509 |
| Valmistajan sivu: | https://www.helinox.com/ |