Schwalbe Standard -polkupyörän sisärengas nro 7XXL. 20 tuuman polkupyöränrenkaille (ETRTO 90→120-406). Schwalbe-sisärengas on suunniteltu erityisesti fatbike-pyörille, ja sen tilavuus on valtava. Sopii jopa 120 mm leveille fatbike-renkaille. Pitää ilman sisällään keskimääräistä pidempään. Kiitos parhaan materiaalin laadun ja tasaisen seinämän paksuuden. Korkein luotettavuus, joka on todistettu miljoonien käyttökertojen aikana.
| Tuotenimi: | Schwalbe Sisärengas – Nro 7XXL – 20" - 90/120-406 | AV 40mm |
| Valmistaja: | Schwalbe |
| Tuotenumero: | SWA763785 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, Rahtipyörä |
| pyörän koko: | 20" (406mm) |
| renkaan leveys: | 3.70", 3.80", 4.00", 4.50", 4.80", 3.50", 4.20", 4.60", 4.70", 4.40", 4.30" |
| sisärenkaan materiaali: | Butyylikumi |
| venttiilityyppi: | Schrader (Auto) |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 310g |
| valmistajan tuotekoodi: | 10464930 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4026495960205 |
| Valmistajan sivu: | http://www.schwalbe.com |