Schwalbe Standard -polkupyörän sisäkumi nro 1S. Polkupyörän koko 12 tuumaa (ETRTO 32→40-203). Pitää ilman sisällä keskimääräistä pidempään. Huippulaadukkaiden materiaalien ja tasaisen seinämän paksuuden ansiosta. Korkein luotettavuus, joka on todistanut toimivuutensa miljoonien käyttökertojen aikana.
| Tuotenimi: | Schwalbe Sisärengas – Nro 1S | 12" - 32/40-203 | AV 40mm |
| Valmistaja: | Schwalbe |
| Tuotenumero: | SWA763773 |
| toiminta: | Pyöräily |
| pyörän koko: | 12" (203mm) |
| renkaan leveys: | 32 mm, 33 mm, 34 mm, 35 mm, 36 mm, 37 mm, 38 mm, 39 mm, 40 mm |
| sisärenkaan materiaali: | Butyylikumi |
| venttiilityyppi: | Schrader (Auto) |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 61g |
| valmistajan tuotekoodi: | 10461820 |
| GTIN: | 4026495906111 |
| Valmistajan sivu: | http://www.schwalbe.com |