Schwalbe AIR PLUS -polkupyörän sisäkumi nro 17-AP. Sopii 28 tuuman polkupyöränrenkaille (ETRTO 37→47-622, 40-635). Pitää ilman sisällä pidempään paksumman seinämän ansiosta. Ilman lisäämistä tarvitaan harvemmin. Suojaa lisäksi keskimääräistä paremmin rengasrikoilta.
| Tuotenimi: | Schwalbe Air Plus Sisärengas – Nro 17-AP | 28" - 37/47-622/635 | SV 40mm |
| Valmistaja: | Schwalbe |
| Tuotenumero: | SWA763761 |
| toiminta: | Pyöräily |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| renkaan leveys: | 37 mm, 38 mm, 39 mm, 40 mm, 41 mm, 42 mm, 43 mm, 44 mm, 45 mm, 46 mm, 47 mm |
| sisärenkaan materiaali: | Butyylikumi |
| venttiilityyppi: | Presta (Sclaverand) |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 270g |
| valmistajan tuotekoodi: | 10463433 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tuotesarja: | Schwalbe - Air Plus |
| GTIN: | 4026495932424 |
| Valmistajan sivu: | http://www.schwalbe.com |