Schwalbe Standard -polkupyörän sisäkumi nro 12XS sopii 26 tuuman polkupyörän renkaisiin. Pitää ilman sisällä keskimääräistä pidempään. Kiitos parhaan materiaalin laadun ja tasaisen seinämän paksuuden. Korkein luotettavuus, joka on todistanut toimivuutensa miljoonia kertoja.
| Tuotenimi: | Schwalbe Sisärengas – Nro 12XS | 26" - 20/28-584/590 | AV 40mm |
| Valmistaja: | Schwalbe |
| Tuotenumero: | SWA763731 |
| toiminta: | Pyöräily |
| pyörän koko: | 27,5" / 650B (584mm), 26" (590mm) |
| renkaan leveys: | 20 mm, 21 mm, 22 mm, 23 mm, 24 mm, 25 mm, 26 mm, 27 mm, 28 mm |
| sisärenkaan materiaali: | Butyylikumi |
| venttiilityyppi: | Schrader (Auto) |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 120g |
| valmistajan tuotekoodi: | 10462130 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4026495929004 |
| Valmistajan sivu: | http://www.schwalbe.com |