Olipa kyseessä asfaltti tai maastotie, monipuolinen Schwalbe Marathon Plus Tour on kotonaan kaikilla teillä. Olipa kyseessä sitten arki tai pitkä matka, vankka rakenne yhdessä Smart DualGuard -suojavyön kanssa takaa maksimaalisen puhkeamattomuuden kaikissa olosuhteissa. Renkaan puhkeamista ei voi koskaan täysin sulkea pois. Tällä renkaalla olet kuitenkin erinomaisesti suojattu tyypillisiltä puhkeamisen syiltä, kuten sirpaleilta tai rakeilta.
Huomautus: Kaikissa Marathon Plus -renkaissa on ehdottomasti käytettävä painemittaria ilmanpaineen säätämiseen. Erityisen rakenteensa vuoksi painetta ei voi tarkistaa peukalolla.
| Tuotenimi: | Schwalbe Marathon Plus Tour Vaijerirengas - Addix Green | SmartGuard | E-50 - 27.5x2.15" | Black Reflex |
| Valmistaja: | Schwalbe |
| Tuotenumero: | SWA763603 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Vaellus, Sähköpyörä, Kaupunki |
| pyörän koko: | 27,5" / 650B (584mm) |
| rengastyyppi: | Wire Bead -rengas |
| ilmanpaine: | 2-4bar |
| ETRTO: | 55-584 |
| renkaan ominaisuudet: | ECE-R75, Heijastavat raidat |
| renkaan rungon tiheys: | 67TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 2.15" |
| pistosuojaus: | Smart Guard |
| rengasseos: | Addix Green |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta, Heijastava |
| Paino: | 1325g |
| valmistajan tuotekoodi: | 11159360.01 |
| Painorajoitus (per rengas): | 125kg |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tuotesarja: | Schwalbe - Marathon Plus |
| GTIN: | 4026495967488 |
| Valmistajan sivu: | http://www.schwalbe.com |