Basil Buddy on ekologinen koiran pyöräkori. Tämä tyylikäs kori iloiselle nelijalkaisellesi voidaan kiinnittää naisten- tai miestenpyörän takaosaan.
Haluatko liikkua tyylikkäästi ja turvallisesti koirasi kanssa? Silloin Buddy-koiran pyöräkori on paras valinta. Kun koirasi on pyörän takana, voit nauttia ympäristöstä entistäkin enemmän. Kestävästä muovista valmistettu älykäs muotoilu takaa helppokäyttöisyyden, turvallisuuden ja mukavuuden. Koirallesi ei tule puuttumaan mitään. Korissa on tyyny, jotta koira voi makuulle mukavasti, sekä hihna koirasi lisäturvallisuuden takaamiseksi. Sen ainutlaatuinen muotoilu kantokahvalla tekee siitä monipuolisen, ja kori on lisäksi erittäin kestävä. Näin voit ottaa koirasi mukaan minne tahansa ilman, että sinun tarvitsee huolehtia sen turvallisuudesta.
Voit kiinnittää korin helposti esiasennetun MIK 2.0 -sovitinlevyn (70173) avulla, joka on varustettu kätevällä lukitusmekanismilla lisäturvallisuuden takaamiseksi. Tämän sovitinlevyn avulla voit napsauttaa korin helposti MIK-profiileilla varustettuun tavaratelineeseen tai MIK-tavaratelineen levyyn. Haluatko ottaa korin mukaasi? Silloin voit irrottaa korin yhtä helposti.
Haluatko lisäturvallisuutta nelijalkaiselle ystävällesi? Tai eikö koirasi osaa aina istua paikoillaan? Silloin voit laajentaa tätä koria Basil Buddy Space Frame -kehyksellä (ei kuulu toimituksen sisältöön). Space Frame (myydään erikseen) on metallikehys, jonka voit napsauttaa koriin, jotta koirasi pysyy korissa.
| Tuotenimi: | Basil Buddy MIK 2.0 Koiran pyöräkori – 32 l - faded denim |
| Valmistaja: | Basil |
| Tuotenumero: | BAL763505 |
| sukupuoli: | Unisex |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Komposiitti |
| mitat (p/l/k): | 370/2200/220mm |
| käyttö pyöräurheilu: | Kaupunki |
| maksimikuorma: | 15kg |
| Määrä: | 32l |
| Pääsy päälokeroon: | Yläosa |
| taskujen määrä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 1620g |
| valmistajan tuotekoodi: | 20029 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Laukku - Tyyli: | Pyörän kori |
| laukun kiinnitys: | Kiinnike mukana, Napsautus-/erikoisjärjestelmä |
| GTIN: | 8715019200298 |
| Valmistajan sivu: | https://www.basil.com/de/ |