Orhi Dinamic Cargo yhdistää kaikki Orhi Dinamicin innovaatiot ja siinä on lisäksi kaksi integroitua sivutaskua, jotka lisäävät toiminnallisuutta ilman, että aerodynamiikka tai istuvuus kärsivät. Täydellinen ratkaisu pyöräilijöille, jotka tarvitsevat lisää säilytystilaa pitkillä retkillä, retkipyöräilyssä tai päivittäisessä harjoittelussa ilman, että suorituskyky kärsii.
Etxeondo Powersystem Dinamic
Adi - istuinpehmuste
Saumattomat henkselit, yksiosaiset henkselit
Mesh-insertti takana
Helppokäyttöiset sivutaskut
Vapaa leikkaus
Saumaton sisäosa reisien alueella
Vinyylilogo
UPF 50+ (UVA)
Materiaali
53% polyamidi, 42% elastaani, 5% polyuretaani
| Tuotenimi: | Etxeondo Orhi Dinamic Cargo Bib-Pyöräilyshortsit Miehet - Black |
| Valmistaja: | Etxeondo |
| Tuotenumero: | ETX763426 |
| Materiaali: | 53% polyamidi, 42% elastaani, 5% polyuretaani |
| Kompressio: | Kyllä |
| istuintyyny: | Kyllä |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| aurinkosuoja: | 50 |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali |
| teknologia: | Powersystem Dinamic |
| pestävyys: | 30 °C, ei kuivausrumpua, ei kankaanpehmentimiä, älä valkaise |
| vuodenaika: | Kesä |
| lämpötila-alue: | +38°C / +12°C |
| istuvuus: | trikoot |
| istuintyynyn nimi: | Adi |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 192g |
| GTIN: | 8435733680212, 8435733680229, 8435733680236, 8435733680243 |
| Valmistajan sivu: | http://www.etxeondo.com/ |
Löydät alta valmistajan Etxeondo vaatekokoja koskevia tietoja.
| Kansainvälinen | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. rintakehä (cm) | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 101 | 101 - 106 | 106 - 111 | 111 - 116 | 116 - 121 |
Kansainvälinen XS
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL
Kansainvälinen XXL
Kansainvälinen 3XL
| Kansainvälinen | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C. vyötärö (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 96 | 101 |
Kansainvälinen XS
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL
Kansainvälinen XXL
Kansainvälinen 3XL
| Kansainvälinen | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. rintakehä (cm) | 76 - 81 | 81 - 86 | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 101 | 101 - 106 | 106 - 111 |
Kansainvälinen XXS
Kansainvälinen XS
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL
Kansainvälinen XXL
| Kansainvälinen | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C. vyötärö (cm) | 56 | 61 | 66 | 71 | 76 | 81 | 86 |
Kansainvälinen XXS
Kansainvälinen XS
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL
Kansainvälinen XXL