Jos et halua luopua lämpimästä, ravitsevasta ateriasta ollessasi liikkeellä,
Tuotetta tulisi käyttää osana monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota sekä terveellisiä elämäntapoja. Pakattu suojakaasupakkaukseen. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
| Tuotenimi: | Trek'N Eat Vegaaninen vihreä linssikastike - Wetfood - 350g |
| Valmistaja: | Trek'N Eat |
| Tuotenumero: | TNE761862 |
| Orgaaninen: | Ei |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Hiilihydraatit, Proteiini |
| Ruokavalion tyyppi: | Vegaaninen, Vegetaarinen, Laktoositon, Gluteeniton, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä, Soijaton |
| maku: | Suolainen/mausteinen |
| tulokset käyttövalmiissa: | 350ml |
| Elintarviketyyppi: | Pääateria |
| sisältö: | 350g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 350g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4015753999798 |
| Valmistajan sivu: | http://www.trekneat.com/ |
| Ainesosat: | Mixed vegetables (40%) [carrots, spinach, zucchini, sautéed onions (onions, sunflower oil), and tomatoes], water, lentils (20%), extra virgin olive oil, tomato paste, salt, modified starch, spices, garlic, and onions. May contain traces of gluten. |
| Ravitsemustiedot | Average nutritional values per 100 g: |