Trek'n Eat Beef Stroganoff on juuri oikea valinta, kun haluat nauttia matkalla täyttävän, klassisen aterian. Mureaa naudanlihaa yhdistyy pitkäjyväisen ja villiriisin sekoitukseen, joka muodostaa täyttävän pohjan. Paistetut sienet ja sipulit tuovat ruokaan herkullisia paahtuneita makuja, kun taas kerma ja voi antavat annokselle sen tyypillisen kermakkaan konsistenssin. Hienosti sovitetut mausteet viimeistelevät maun. Valmiiksi valmistettu – ihanteellinen kaikille, jotka eivät halua luopua aidosta hyvänolon ruoasta ulkona ollessaan. Voidaan nauttia sekä lämpimänä että kylmänä.
Tuotetta tulisi käyttää osana monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota sekä terveellisiä elämäntapoja. Pakattu suojakaasupakkaukseen. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
| Tuotenimi: | Trek'N Eat Stroganoff-pihvi - Wetfood - 350g |
| Valmistaja: | Trek'N Eat |
| Tuotenumero: | TNE761860 |
| Orgaaninen: | Ei |
| toiminta: | Ravitsemus |
| Ruoan ominaisuudet : | Proteiini |
| Ruokavalion tyyppi: | Gluteeniton, Ei sisällä pähkinää, Ei sisällä palmuöljyä, Soijaton |
| maku: | Suolainen/mausteinen |
| Elintarviketyyppi: | Pääateria |
| sisältö: | 350g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 350g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4015753999811 |
| Valmistajan sivu: | http://www.trekneat.com/ |
| Ainesosat: | Long-grain and wild rice 34%, water, beef 20%, sautéed mushrooms 10% (mushrooms and sunflower oil), sautéed onions (onions, sunflower oil), cream (contains milk), butter (contains milk), salt, milk proteins, emulsifier: E-472e, stabilizer: E415, modified starch, skim milk powder, and spices. May contain traces of gluten. |
| Ravitsemustiedot | Average nutritional values per 100 g: |