Suunniteltu häiritsemään, ei sopeutumaan. Highwrap-muoto, niiteillä koristeltu ja avoimesti rohkea – näin urheilu näyttää uudesta näkökulmasta. Omista se rajapinta, jossa toiminnallisuus kohtaa pelottoman itsensä ilmaisun.
| Tuotenimi: | Oakley Suture Jacket Silmälasit - Matte White/Prizm 24K Polarized - OO9532-0364 |
| Valmistaja: | Oakley Eyewear |
| Tuotenumero: | OKE761218 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| toiminta: | Pyöräily, Juoksu |
| sukupuoli: | Unisex |
| materiaali: | Komposiitti |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, MTB |
| silmälasien tyyli: | Puolikas kehys, Yhden linssin lasit |
| linssin ominaisuudet: | jatkuva sävy, peilikuva, polarisoitu, UV-suoja |
| Valaistusolosuhteisiin: | Kategoria 3 - kirkas |
| linssimateriaali: | Polycarbonate |
| valonläpäisy: | 11% |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Valkoinen |
| Paino: | 130g |
| kehysten leveys: | 135mm |
| Sangan pituus: | 138mm |
| linssien leveys: | 73mm |
| nenäsillan leveys: | 12mm |
| Linssin korkeus: | 44mm |
| GTIN: | 888392688637 |
| Valmistajan sivu: | http://de.oakley.com/ |